شرکت مگاماشین - لوگو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
مشاوره فنی تخصصی، ویژه شما!
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مگاماشین در دوازدهمین نمایشگاه سازه و فولاد و اولین نمایشگاه نوردکاران

20 تا 23 آذرماه 1402

ما مسئولیت‌های زیست محیطی داریم و در بخش توسعه وظایف مهمی را باید انجام دهیم. در زمینه عمران و ابادانی، شهرسازی، ساخت پل و سد، و غیره، فعالیت‌های متنوعی صورت می‌گیرد. در عرصه عمران کشور، انواع مختلفی از مصالح به‌کار می‌رود و یکی از حیاتی‌ترین آنها فولاد است. فولاد به دلیل خصوصیات خاص خود نقش حیاتی در توسعه دارد و در صنایع مختلف به‌کار می‌رود. آمار نشان می‌دهد که ظرفیت تولید فولاد در کشور سی میلیون تن است. سهم ساخت‌های فولادی در ساختمان‌ها در صنعت فولاد کشور باالا نیست و باید استفاده از سازه‌های فولادی در ساخت و سازهای کشور افزایش یابد. فولاد به‌عنوان مصالح سازه‌ای، شکل‌پذیری بالایی دارد و به‌ویژه برای ساخت سازه‌های مقاوم در برابر زلزله اهمیت دارد. افزایش سرعت در فرآیند ساخت و ساز نیز از دیگر مزایای استفاده از فولاد است. علاوه بر این، فولاد حداقل آسیب را به محیط زیست وارد می‌کند و قابل تبدیل و بازیافت می‌باشد. تنها نقطه ضعف فولاد، مقاومت کم در برابر حریق است که می‌توان با استفاده از روکش نسوز آن را حل کرد. تولیدکنندگان فولاد باید تلاش کنند تا قیمت‌ها را کاهش دهند. همچنین، تولیدکنندگان پروفیل باید پروفیل‌های بهینه را تولید کنند. تلاش تولیدکنندگان برای افزایش کیفیت نیازمند استفاده از ماشین‌آلات مناسب و با کیفیت است. استفاده از ماشین‌آلاتی مانند ماشین‌آلات سوراخکاری و برش فلزات ضروری است. (این توضیحات از سوی رئیس انجمن سازه‌های فولادی ارائه شده است).

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران 1400 بیشتر بخوانید: بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران 1400

گالری تصاویر از نمایشگاه سازه و نورد 1402

معرفی دستگاه برش مگاماشین در ابعاد 2*4 و 1.5*3

شرکت مگاماشین، با ارائه‌ی محصول جدید خود در نمایشگاه، توانایی‌های بی‌نظیری را در زمینه‌ی برشکاری فلزات به نمایش گذاشت. این دستگاه، که با ابعاد 2*4 و 1.5*3 متر طراحی شده است، قادر به برش آهن تا ضخامت 5 میلی‌متر است. این ویژگی، دستگاه را به ابزاری ایده‌آل برای ساخت و تولید انواع سازه‌های فلزی، چه فولادی و چه غیر فولادی، تبدیل می‌کند.

علاوه بر این، قابلیت برش دقیق و تمیز این محصول بر روی ورق‌ها و مقاطع مختلف، آن را به گزینه‌ای عالی برای صنایع فولادی تبدیل کرده است. این دستگاه، با بهره‌گیری از تکنولوژی پیشرفته و طراحی مهندسی شده، امکان اجرای پروژه‌های بزرگ و کوچک را با دقت و کیفیت بالا فراهم می‌آورد، و این اطمینان را به کاربران می‌دهد که هر برشی با دقتی بی‌نظیر انجام خواهد شد.

cover pop-up
دریافت لیست قیمت محصولات مگاماشین
لیست قیمت را کجا برای شما ارسال کنیم؟
شماره تلفن همراه خود را با دقت وارد کنید
بیست و هشتیمن نمایشگاه بین المللی
نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی 1403

تخفیف ویژه

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کد تخفیف، روی دکمه زیر کلیک کنید: