دستگاه و ماشین لیست قیمت خرید فروش نقد و بررسی مشخصات پرس برک پنل بندر و خمکن پیشرفته سالواگینی ایتالیا

پنل بندر و خمکن پیشرفته سالواگینی ایتالیا

پنل بندر دستگاه خم کن فوق پیشرفته ای است که صنعت خم کاری دنیا را متحول کرده است. این دستگاه معادل ۶  دستگاه پرس برک بهره وری و کارایی دارد که در بسیاری از شرکت های بزرگ تولیدی دنیا جهت خم کاری های بسیار پیچیده استفاده می شود. از مزیت های دستگاه پنل بندر انعطاف پذیری در عملیات خم کاری بوده که عدم تعویض ابزار خم های متفاوت و تنظیم اتوماتیک در حین گردش ورق، تولید محصولات به صورت کلی و بخش بخش را امکان پذیر کرده است.این دستگاه کاملا الکتریکی و مصرف انرژی آن زیر ۵ کیلووات است. همچنین به لطف تکنولوژی اختصاصی MAC2 در صورت استاندارد نبودن ضخامت ورق در نقاط مختلف، به صورت اتوماتیک را اندازه گیری کرده و نیروی وارده را تصحیح می کند. تمام مراحل خمکاری بدون دخالت اپراتور و بصورت کاملا اتوماتیک انجام می شود.

پرس برک به همراه ربات و خمکن فوق پیشرفته سالواگینی ایتالیا

 ROBO FORM ER تلفیق اتوماسیون و انعطاف پذیری است. ترکیب پرس برک و ربات که هر دو توسط یک سیستم و یک برنامه بدون نیاز به آموزش کار با ربات با سطح بی نظیر بهره وری، نقشه را به محصول نهایی تبدیل می کنند. صرفه جویی در زمان و بهینه سازی پروسه خمکاری یک راه حل عالی برای رفع نیازهای تولید است. 

۱-پرس برک

۲- ربات

۳-ایستگاه تغییر موقیت

۴- ایستگاه بارگیری

۵- ایستگاه تخلیه هوا

  ۶-کنترل پنل

لیست قیمت خرید فروش مشخصات فنی نقد و بررسی پرس برک به همراه ربات و خمکن فوق پیشرفته سالواگینی ایتالیا
لیست قیمت خرید فروش مشخصات فنی نقد و بررسی پرس برک

دستگاه پرس برک CNC ساخت ترکیه

این دستگاه بصورت استاندارد ۳ محور Y1,Y2,X را توسط سیستم کنترل دستگاه کنترل می کنند.  همچنین قابلیت ارتقاء دستگاه در جهت کنترل محورهای R1,Z1,Z2 نیز را دارا می باشد که در بعضی از خم های پیچیده مورد نیاز می باشد. سیستم کنترل دستگاه پرس برک ترکیه می توانند با برندهای  Sybelec,Esa,Delem ارائه می شوند که هرکدام از این کنترلرها مزیت های خاص خود از جمله شبیه سازی خم، انتخاب صحیح سمبه و ماتریس را دارا میباشند. همچنین جهت ارتقا کیفیت خم کاری و میزان پس زدگی فک پایین دستگاه از سیستم (Crownig) نیز استفاده می شود. پرس برک های CNC ساخت ترکیه به مشتریانی پیشنهاد می شود که دارای حجم کاری متوسط و بالایی می باشند و انتظار خم هایی با دقت و با کیفیت را دارند.

تولید بسیاری از محصولات در صنایعی که ورق های نازک آهنی و یا استیل استفاده می کنند مستلزم برشکاری و بعد خم کاری می باشد، به دلیل ظرافت بالای این محصولات مانند آسانسور سازی، لوازم آشپزخانه صنعتی، مبلمان اداری و خانگی و … جهت خم کاری ورق ها نیازمند به دستگاه خم با دقت بالا می باشند.

ماشین آلات خم کاری ورق به چند دسته تقسیم می شوند، خم کاری های دستی ساده که برای کارهای بسیار معمول مانند تولید کابینت از آنها استفاده می شود.