درباره مگا ماشین

مگا ماشین هدف خود را تأمین و تجهیز کارگاه ها و کارخانه های صنعتی با ماشین آلات با کیفیت و به روز داخلی و خارجی قرار داده است .

همچنین تمامی تلاش خود را کرده ایم تا با درک صحیح نیاز مشتری طی ۱۵سال اخیر ماشین آلاتی را به مشتری معرفی کرده که نیاز آن ها را با کمترین هزینه و کارامد ترین گزینه رفع کنیم.

مگا ماشین نه تنها امکان تأمین کلیه ماشین آلات برش و فرم دهی فلزات داخلی و خارجی را دارا می باشد بلکه مهمتر از آن پشتیبانی، خدمات پس از فروش و تأمین قطعات یدکی ماشین آلات می باشد که توسط تیم های با تجربه و آموزش دیده این کار با دقت  و کیفیت و سرعت بالا انجام می شود .

ما تلاش بر آن داریم تا بتوانیم با تأمین ماشین آلات به روز دنیا و در اختیار گذاشتن این ماشین آلات در صنایع مختلف سهمی در ارتقای محصولات تولیدی آن ها داشته باشیم.

salvagnini what we do1
مگا ماشین تامین کننده و تولید کننده انواع ماشین آلات برش و فرم دهی فلزات

(دستگاه برش لیزر فلز ، برش سی ان سی، جوش لیزر فایبر، انواع پرس برک و خمکن ورق، انواع نورد ورق و مقاطع ،انواع دستگاه‌های سوراخکاری و پانچ)

مگا ماشین هدف خود را تأمین و تجهیز کارگاه ها و کارخانه‌های صنعتی با ماشین آلات با کیفیت و به روز داخلی و خارجی قرار داده است. همچنین تمامی تلاش خود را کرده ایم تا با درک صحیح نیاز مشتری طی ۱۵سال اخیر ماشین آلاتی را به مشتری معرفی کرده که نیاز آن ها را با کمترین هزینه و کارامد ترین گزینه رفع کنیم.

با مگا ماشین قدرتمند شروع کنید…

  • معرفی و ارائه تکنولوژی‌های بروز برش لیزر فلزات، برش سی ان سی، پرس برک سی ان سی و جوش لیزر
  • بررسی عملکرد و قطعات اصلی دستگاه جهت سهولت در مقایسه ماشین آلات
  • تولید بسیاری از محصولات در صنایعی که ورق‌های نازک آهنی و یا استیل استفاده می‌کنند مستلزم برشکاری و بعد خم کاری می‌باشد، به دلیل ظرافت بالای این محصولات مانند آسانسور سازی، لوازم آشپزخانه صنعتی، مبلمان اداری و خانگی و … جهت خم کاری ورق ها نیازمند به دستگاه خم با دقت بالا می‌باشند.
  • جامع ترین خدمات پس از فروش (نصب و راه اندازی، پشتیبانی و آموزش ، مشاوره و راهنمایی از راه دور ، ارائه تخصصی راه حل‌های نوین خم کاری با پرس برک و برش لیزر فلز، تامین قطعات مصرفی دستگاه برش لیزر فایبر و پرس برک و تعمیرات تخصصی لیزر فلزات و پرس برک)

همچنین مفتخریم اعلام نماییم که با توسعه کسب و کار خود جهت صادرات ماشین آلات تولید ایران دفاتری در کشور های ترکیه، چین و عراق تأسیس کرده ایم.

world map PNG27

محصولات مگا ماشین

آکیاپک / Akypak

سالوانینی / Salvagnini

دنر / Dener

مگاماشین / Megamachine

وب‌سایت‌های مجموعه مگا ماشین