تماس با ما: 982155491014+/ 989120846701+

تماس با ما: 02155491014/09120846701

دریافت اطلاعات فنی و قیمت

  دستگاه برش لیزر فایبر

  دستگاه برش لیزر فلزات فایبر

  دستگاه برش لیزر سی ان سی فایبر

  دستگاه برش لیزر فایبر سی ان سی

  دستگاه برش لیزر فایبر CNC

  برش لیزر فایبر تک میز بیشتر به مشتریانی پیشنهاد می‌شود که حجم کار کم یا متوسط دارند. بطور مثال شرکت‌های آسانسور سازی، تابلو برق سازی، لوازم آشپزخانه صنعتی که تولید زیادی در ماه ندارند، دستگاه لیزر فایبر تک میز برای آنها بسیار اقتصادی و باصرفه می‌باشد.

  ابعاد و توان دستگاه دستگاه برش لیزر فلزات فایبر تک میز

  توان ماشین برش لیزر فایبر از ۵۰۰ الی ۶۰۰۰ وات است و ابعاد دستگاه برش لیزر فایبر تک میز استاندارد به صورت زیر می‌باشد:

  • ۲×۶
  • ۲×۴
  • ۱٫۵×۳

  ۱۰۰۰-۱۵۰۰-۲۰۰۰-۳۰۰۰W  Raycus/GW/JPT/Max

  Laser source

  Sawtooth work table

  Work table

  X/Y  YASKAWA servo motor

  X-axis YASKAWA 850W

  Y1 Y2-axis YASKAWA 1800W

  Z-Axis Panasonic 400w/ YASKAWA

  Motor brand and power

  Raytools Autofocus laser head

  Laser head

  Water cooling 2ton

  Cooling Type

  ۳۸۰V/50Hz/60Hz

  Power Allocation

  ۲۰-۳۰ KV

  Stabilizer

  ۴۵۰۰KG

  Weight

  Cypcut control system Graphic format supported: PLT, BMP, DXF, AI, etc.

  Control system

  Taiwan/ATLANTA Germany/GAMBINI Italian

  Transmission method

  Schneider electrical components

  Electrical components

  SMC/ AirTAC pneumatic components

  Pneumatic components

  Industrial PC

  Computer

  Taiwan /HIWIN/PMI/THK square rail

  Guide Rail and width

  Guide rail automatic lubrication system

  Lubrication system

  دستگاه برش لیزر سی ان سی CNC

  وجود دستگاه های لیزر متعدد در کارگاه های تولیدی و خدماتی، نشان از کاربرد زیاد این دستگاه، در صنایع مختلف دارد. در این میان متاسفانه، اغلب دستگاه های لیزر، وارداتی بوده و ساخت کشورهای خارجی به خصوص چین می‌باشد. شرکت های بازرگانی متعددی، کار واردات این مدل دستگاه ها را، از شرکت های مختلف چینی انجام می‌دهند. لذا چندین نگرانی در رابطه با این دستگاه ها، گریبان گیر صنعتگران و تولیدکنندگانی خواهد بود که این دستگاه ها را تهیه می‌نمایند که می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
  ۱- عدم شناخت کافی شرکت های بازرگانی، از نحوه عملکرد و جزئیات این دستگاه، باعث شده تا این شرکت‌ها مورد سواستفاده برخی شرکت¬ها و تولیدکنندگان چینی قرار گرفته و دستگاه با کیفیت پایین و حتی دستگاه بدون کیفیت و استاندارد، به آن‌ها تحویل شود. نهایتا این دستگاه بی کیفیت تحویل یک تولیدکننده ایرانی شده و متضرر می‌گردد.
  ۲- بعد مسافت زیاد تولیدکننده چینی این دستگاه، با شرکت های مصرف کننده این دستگاه در ایران، باعث شده تا پشتیبانی و خدمات پس از فروش این دستگاه ها، با صرف هزینه و زمان زیادی انجام گیرد.
  گاها این پشتیبانی و خدمات رسانی ها حتی انجام نمی‌شود که یکی از نگرانی های بزرگ مصرف کنندگان محترم می‌باشد.

  در این رابطه، شرکت مگاماشین با درک دغدغه و نگرانی مصرف کنندگان ایرانی، تلاش نموده است تا با کسب دانش فنی در رابطه با این دستگاه، پشتیبانی های زیر را به این عزیزان ارائه نماید.

  1. مشاوره در رابطه با خرید دستگاه لیزر از شرکت های چینی و یا داخلی
  2. نصب، راه اندازی و آموزش دستگاه های برش لیزر فایبر
  3. پشتیبانی و تعمیر دستگاه های لیزر
  4. تامین قطعات یدکی دستگاه لیزر


  اجزای اصلی برش لیزر فلزات (CNC) فایبر تک میز

  استابلایزر برش لیزر فلزات فایبر تک میز

  یا تثبیت کننده ولتاژ این دستگاه جهت جلوگیری از نوسان و پرش های ناگهانی برق شهری (V220) و برق سه فاز برای محافظت از کلیه ی لوازم برقی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد این استابلایزر با داشتن سیستم میکروپروسسوری ولتاژ ورودی را اندازه گیری کرده و با توجه به کاهش یا افزایش ولتاژ در ورودی را تشخیص داده و در خروجی ولتاژ ۲۲۰V یا ۳۸۰Vثابت با دقت %۱ و به صورت خطی و پیوسته در خروجی ارائه می‌دهد و همچنین با داشتن هسته ی حلقوی از جنس مس و جاروبک ذغال با چرخش بر روی سطح هسته ی حلقوی خروجی ثابت ارائه می‌دهد.

  لنزهای دستگاه ماشین لیزر فایبر تک میز

  پس از انتقال نور لیزر توسط فیبر نوری، لازم است نور در یک نقطه متمرکز شده تا انرژی کافی برای برش، در آن نقطه فراهم گردد. وظیفه هدایت و متمرکز نمودن نور لیزر در دستگاه برش لیزر توسط چندین لنز انجام می­‌گردد. لنزها در داخل هد برش تعبیه شده است. لنزهای لیزری اغلب در کلیه دستگاه ­های برش لیزر استفاده می‌شوند.

  منبع تولید نور فایبر

  دستگاهی است که تولید کننده نور لیزر بوده و حکم موتور ماشین را دارد و جزو قسمت‌های اصلی و گران قیمت دستگاه برش لیزر می­‌باشد. جریان الکتریکی عبوری از یک سری دیود باعث شده تا نوری ساطع شده و به اتم عنصری خاص برخورد می‌کند که باعث برانگیخته شدن آن می‌گردد. برگشت اتم‌ها به حالت عادی باعث ساطع شدن نور خواهد شد که همان نور لیزر است. در حال حاضر، برندهای وارداتی منبع تولید نور لیزر، شامل IPG، ROFIN، SPI و … می­‌باشد. با توسعه تکنولوژی، برندهای چینی مثل RAYCUS و Max نیز شناخته شد.

  میز و کاور لیزر دستگاه لیزر فایبر

  میز کار قسمتی است که ورق روی آن قرار گرفته و هد برش، امکان حرکت و جابجا شدن دارد. کناره­‌های میز کار، ریل ­های دقیق و دنده شانه­ ای قرار گرفته که با سروموتورها درگیر شده و امکان جابجایی دقیق هد برش را فراهم می­‌آورد. قطعه کار نیز با استفاده از پلیت‌هایی که به صورت دندانه اره­ ای برش خورده­ اند نگه داشته می­شود. همچنین به منظور جابجایی راحتتر ورق، از ساچمه های مقید در لبه‌های میز کار استفاده شده است. در برخی از دستگاه‌های با توان برش بالا، به علت ایمنی بالا، میز کار در یک کابین قرار گرفته تا اوپراتور در معرض اشعه لیزر قرار نگیرد. همچنین در برخی از دستگاه های لیزر، میز کار قابل تعویض بوده و سرعت تعویض ورق جهت برش را افزایش می‌­دهد.

  هد برش ماشین لیزر فایبر تک میز

  هد برش، قسمت خروجی نور لیزر است که از یک نازل، چندین لنز متمرکز کننده و سیستم فوکوس نور لیزر تشکیل شده است. هد برش به یک ریل و سروموتور متصل شده است و به وسیله آن در جهت محور z جابجا می­‌گردد. وجود یک سنسور در کناره هد برش باعث شده تا فاصله از سطح قطعه کار به طور پیوسته و لحظه‌­ای کنترل و سیگنال به کنترلر ارسال می‌گردد. در پی ارسال این سیگنال، فرمان جابجایی هد برش به سرو موتور ارسال و تنظیم ارتفاع انجام می‌گیرد.

  سرو موتور ماشین لیزر فایبر تک میز

  (Servo Motor) به صورت کلی یک الکترو موتور هست که یک سری مدارات الکترونیکی مانند درایو ها در کنار آن قرار دارد و الکترو موتور حاوی شفت عمل گردش را به عهده دارد و تجهیزات الکترونیکی هم وظیفه دقت دادن به الکترو موتور را بر عهده دارند و این دقت شامل کنترل زاویه، کنترل شتاب، کنترل سرعت و … می‌شود. سروموتورها حرکت هد برش در سه جهت X,Y و Z را انجام می­‌دهند.

  کنترلر دستگاه دستگاه لیزر فایبر تک میز

  سیستم کنترل، یک سیستم عامل در دستگاه لیزر جهت کنترل حرکت در جهات مختلف x و y و z و همچنین کنترل توان خروجی لیزر بوده و کیفیت آن تعیین کننده ثبات عملکرد دستگاه لیزر می‌باشد. در دستگاه‌های لیزر از دو کنترلر جدا استفاده شده است. یکی از کنترلرها، وظیفه کنترل کردن حرکت هد برش در جهات X و Y، گاز خروجی برش، توان نور لیزر و … بر عهده دارد. کنترلر دیگر یک کنترلر مدار حلقه بسته بوده و وظیفه کنترل ارتفاع هد برش را دارد. متداولترین نرم افزار مورد استفاده جهت برنامه دادن به دستگاه، استفاده از نر م افزار CYPCUT بوده که به خوبی با کنترلرها ارتباط برقرار می­‌کند.

  چیلر دستگاه لیزر فایبر تک میز

  در حین فرآیند برش دستگاه لیزر، مقداری از انرژی الکتریکی صرف شده جهت تولید نور لیزر، به گرما تبدیل می‌­گردد. وجود ۴ سنسور کنترل دمایی در داخل سورس لیزر کمک می‌کند تا دمای سورس لیزر پیوسته کنترل شده و از آسیب رسیدن به سورس لیزر جلوگیری شود.

  شماره تماس: 02155373924  – 02155491014

  شماره همراه: 989120846701+

  ایمیل: info@megamachinegroup.com

  آدرس کارخانه: شهرک صنعتی عباس آباد، بلوار ابن سینا، بلوار سعدی، بلوک 10

  آدرس دفتر: خیابان کارگر جنوبی، نرسیده به میدان قزوین، پلاک 645

  مشاوره یا لیست قیمت نیاز دارید؟ کلیک نمایید
  //]]>