تماس با ما: 982155491014+/ 989120846701+

تماس با ما: 02155491014/09120846701

 

قطعات مصرفی هد دستگاه برش لیزر فلز فایبر (نازل دبل،نازل سینگل، لنز محافظ،لنز پراتکتور، سرامیک رینگ)


شرکت مگاماشین با داشتن شناخت و تجربه کافی از دستگاه های لیزر فلز، با فراهم نمودن قطعات یدکی مورد نیاز ، اطمینان خاطر از خرید دستگاه های لیزر فایبر فلزات این شرکت را برای مشتریان گرامی حاصل نماید. در این راستا، تمامی قطعات یدکی دستگاه های لیزر فایبر از قیبل لنزهای متمرکز کننده، لنزهای همراستا کننده، لنز پراتکتور، سرامیک رینگ  هد برش، انواع نازل و ... در شرکت مگاماشین موجود بوده و قابل عرضه به مشتریان گرامی می­ باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره و قیمت لطفا با شماره 55373924 تماس یا  درخواست خود را از طریق واتس آپ 09120846701 ارسال فرمائید

انواع نازل(دوبل و سینگل)

نازل قسمتی است که در نوک هد برش لیزر بسته شده و در دو مدل مختلف نازل Single و نازل Double و با اندازه های مختلف وجود دارد. به صورت کلی می­توان گفت نازل سینگل برای برشکاری ورق های استیل و با استفاده از گاز نیتروژن و نازل دوبل برای برشکاری فولادها و با استفاده از گاز اکسیژنبه کار می­رود. با توجه به اینکه نازل برش، نزدیکترین جزء هد با مسیر برش می ­باشد به مرور زمان و انجام برشکاری معمولا مستهلک شده و نیاز به تعویض دارد. زمانی که برای تعویض نازل هد برش در نظر گرفته می­ شود، معمولا 3 ماه است. شرکت مگاماشین با داشتن شناخت و تجربه کافی از دستگاه های لیزر فلز، با فراهم نمودن قطعات یدکی مورد نیاز ، اطمینان خاطر از خرید دستگاه های لیزر فایبر فلزات این شرکت را برای مشتریان گرامی حاصل نماید.
سفارش قطعات

سرامیک رینگ

این قطعه پس از نازل به هد برش بسته می­شود. این قطعه به یک کنترل کننده ارتفاع از سطح ورق متصل شده و وظیفه این مجموعه کنترل ارتفاع نوک نازل از سطح ورق می­باشد.
عمر این قطعه با توجه به شرایط نگهداری از دستگاه، 3 تا 6 ماه در نظر گرفته می شود. در صورت خرابی این قطعه خطای capacitance become zero روی صفحه نمایشگر دستگاه ظاهر می­شود.

سنسور محدوده حرکت

این سنسور محدودیتی ایجاد میکند تا هد برش در محدوده مجاز خود حرکت کرده و از مسیر ریل خارج نشود. معمولا سنسورها عمر بالایی دارند. مگر در مواردی که بر اثر برخورد و ضربه، آسیب ببینند.
سفارش قطعات
 

لنز محافظ هد برش لیزر فایبر

  • بعد از هدایت نور لیزر، از طریق فیبر نوری، نور لیزر در داخل هد برش از چند لنز مختلف عبور داده می شود. لنز کولیماتور وظیفه همراستا کردن امواج نور لیزر را دارد.
  • پس از آن لنزهای فوکوس، وظیفه متمرکز نمودن نور را دارند تا این نور لیزر متمرکز شده توان برش ورق را داشته باشد.
  • محیط عبور نور لیزر لازم است کاملا ایزوله و عاری از هر گونه آلودگی باشد. لذا از لنزهایی به اسم لنز پراتکتور که در قسمت انتهایی هد برش قرار گرفته، استفاده می­شود که وظیفه حفاظت از لنزهای متمرکز کننده و کولیماتور و محیط داخل هد برش را به عهده دارند.
با توجه به اینکه این لنز در معرض مستقیم آلودگی های گازی و آسیب های ناشی از برش لیزر میباشد، نیاز به تعویض خواهد داشت. این زمان تعویض را برای لنز پراتکتور، 200 ساعت در نظر می گیرند.
سفارش قطعات

مهمتر از فروش، خدمات پس از فروش 


 

تامین قطعات مصرفی دستگاه برش لیزر فایبر (نازل،لنز،سرامیک و ...)


دیدگاه ها بسته شده است

شماره تماس: 02155373924  – 02155491014

شماره همراه: 989120846701+

ایمیل: info@megamachinegroup.com

آدرس کارخانه: شهرک صنعتی عباس آباد، بلوار ابن سینا، بلوار سعدی، بلوک 10

آدرس دفتر: خیابان کارگر جنوبی، نرسیده به میدان قزوین، پلاک 645

لیست قیمت نیاز دارید؟ کلیک نمایید