دریل سی ان سی سه محوره ۳ADM

دریل CNC سه محوره مخصوص تیر و ستون : خط تولید دستگاه دریل ۳ محوره مدل ۳ADM شرکت آکیاپاک شامل سه قسمت است : بارگذاری ، دریل کاری و تخلیه . و به صورت آپشنال بخش های اره نواری و مارکینگ نیز میتواند به خط اضافه شود.

لیست قیمت خرید فروش نقد و بررسی مشخصات فنی دریل سی ان سی سه محوره ۳ADM
لیست قیمت خرید فروش نقد و بررسی مشخصات فنی دریل سی ان سی سه محوره ۳ADM

در قسمت بارگذاری ابتدا توسط اپراتور تیرها بر روی ریل های حمل ورق قرار می‌گیرد و به وسیله تابلو فرمان موقعیت قرارگیری تیر مشخص می‌شود .سپس توسط بازو کارگیر تیر گرفته شده و به قسمت دریل کاری منتقل می‌شود. در قسمت دریل کاری اسپیندل ها مطابق با نقشه‌ای که به دستگاه داده شده موقعیت قرارگیری خود را تشخیص می‌دهند و با سرعت بالا شروع به سوراخکاری می‌کنند. عملیات سوراخ کاری از ۳ جهت (محور) انجام می‌گیرد و اسپیدنل ها به صورت مستقل (با درجه آزادی ۵۰۰ میلیمتر ) عمل می‌کنند. م‌یتوان بخش اره نواری را بصورت آپشنال به دستگاه اضافه کرد. بدین ترتیب با این دستگاه عملیات برشکاری در فرآیند تولید را نیز می‌توان انجام داد. دستگاه اره نواری نیز بصورت مستقل از خط می‌تواند عمل کند.

لیست قیمت خرید فروش نقد و بررسی مشخصات فنی دستگاه دریل سی ان سی سه محوره ۳ADM ترکیه و ایران

مشخصات فنی و یا توانایی های دریل سی ان سی سه محوره ۳ADM

۳ محوره بودن دستگاه این امکان را می‌دهد که همزمان با سوراخ کاری ، عملیات های : رزوه کردن ، حکاکی و فرز کاری نیز انجام شود.
همچنین یکی از مزیت های دستگاه ۳ADM است که شما را قادر می‌سازد تا حکاکی در ۳ سطح را انجام دهید. با این محورهای جدا و مستقل از هم، قطعه کار می‌تواند در سه جهت دریل شود.

pdf e1502695753818
دریافت مشخصات فنی