تماس با ما: 982155491014+/ 989120846701+

تماس با ما: 02155491014/09120846701

دستگاه برش لیزر فلزات – محصولات ما

برش لیزر فایبر (Fiber) و برش سی ان سی (CNC)

Laser مخفف عبارت Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation به معنی تقویت نور به روش گسیل القایی تابش می­‌باشد. دستگاه برش لیزر فلز (برش سی ان سی)، دستگاهی است که به وسیله ایجاد نور لیزر متمرکز شده روی قطعه کار، برش آن را انجام می‌­دهد. برش لیزر کاربردهای زیادی در صنایع مختلف داشته و دقت و کیفیت و سرعت آن، نسبت به سایر دستگاه­‌ها بسیار بالاتر بوده و به راحتی می‌­توان قطعات بسیار پیچیده را برش زد. همچنین در برش لیزر، ضایعات کمتری نسبت به سایر روش‌­های برش ایجاد می­‌شود. متریال‌­های مختلف از جمله فلزات، چوب، پارچه، پلاستیک و … را می‌­توان با استفاده از دستگاه‌های برش لیزر، برشکاری کرد.

قیمت خرید فروش مشخصات فنی برش لیزر فلزات فایبر

کاربرد برش لیزر فلز در صنایع

مبلمان و قفسه فروشگاهی

در بسیاری از سازه های مبلمان اداری مدرن از ورق یا پروفیل های آهنی و استیل استفاده می شود که این پروفیل ها توسط دستگاه های لیزر که برش مقاطع انجام می دهند با ظرافت بسیار بالایی برش داده شده و سپس با استفاده از جوش لیزر این مقاطع به هم متصل می شوند. همچنین در تولید قفسه های فروشگاهی به علت تنوع ابعادی و اهمیت کیفیت و همچنین به علت تسریع در اسمبل کردن آن ها، ماشین آلات برش کاری لیزر و پرس برک های سی ان سی پیشرفته پراهمیت می باشد.

تجهیزات ورزشی

جهت دستیابی به یک سازه با کیفیت در تجهیزات ورزشی برش کاری و جوشکاری با کیفیت مقاطع پروفیل مورد نیاز می‌باشد که در اکثر مواقع توسط دستگاه برش لیزر مقاطع و همچنین دستگاه جوش لیزر امکان پذیر است. از آنجایی که حجم برش کاری این مقاطع زیاد بوده مگا ماشین سیستم اتوماسیون و فیدینگ لوله و پروفیل را در دستگاه های برش لیز مقاطع خود به مشتریان پیشنهاد می‌دهد که موجب افزایش سرعت و کاهش هزینه می‌گردد.

تابلو برق و رک های مخابراتی

تنوع در طرح و ابعاد تابلو برق ورک های مخابراتی و پیچیدگی در خم های آن ها نیاز به ماشین آلات به روز و خاص برشکاری و خم کاری دارد. مگا ماشین با تامین دستگاه برش لیزر فایبر سی ان سی و پرس برک (خم کن) سی ان سی توانسته است نیازهای این صنعت را با کیفیت بالا و افزایش بهروری پاسخگو باشد. همچنین جهت ارتقاء سطح جوشکاری این پنل ها، جوشکاری توسط لیزر انجام می شود که پس از آن نیازی به هیچ گونه پولیش نیز نمی باشد.

لوازم خانگی و آشپزخانه صنعتی

ساختاراصلی بیشتر لوازم های خانگی و آشپزخانه های صنعتی که شامل ماشین لباسشویی، ماکروویو، اجاق گاز بوده متشکل از ورق های آهنی و یا گالوانیزه می باشد که توسط دستگاه لیزر با دقت برشکاری و سپس توسط دستگاه های خم کن یا پرس برک های پیشرفته خم کاری می شوند. مگا ماشین با توانایی تولید و تامین ماشین آلات برش و خم با دقت و سرعت بالا با بسیاری از شرکت های تولیدی لوازم خانگی در این زمینه همکاری می کند<

اجزای اصلی دستگاه لیزر فایبر

دستگاه برش لیزر فایبر فلزات (لیزر ورق آهن، لیزر استیل و …) برش لیزر فلز، برش لیزر مقاطع (لیزر لوله، لیزر پروفیل و …)

 

فروش لیزر فایبرفروش لیزر fiberفروش دستگاه لیزر فایبرفروش دستگاه لیزر Fiberخرید لیزر فایبرخرید لیزر Fiberخرید دستگاه لیزر فایبرخرید دستگاه لیزر fiberجوش لیزر فایبرقیمت دستگاه برش سی ان سی قیمت دستگاه برش CNCقیمت برش و جوش لیزر CNCقیمت برش و جوش سی ان سیخرید دستگاه برش سی ان سیخرید دستگاه برش CNCخرید برش و جوش لیزر CNCخرید برش و جوش سی ان سی فروش دستگاه برش سی ان سیفروش دستگاه برش CNC فروش برش و جوش لیزر CNCفروش برش سی ان سی مشخصات – نقد و بررسی جوش لیزر فایبر برش لیزر فایبر لیست خرید برش لیزر فایبرلیست قیمت برش لیزر فایبرلیست فروش برش لیزر فایبر

فروش لیزر فایبر

فروش لیزر fiber

فروش دستگاه لیزر فایبر

فروش دستگاه لیزر Fiber

خرید لیزر فایبر

خرید لیزر Fiber

خرید دستگاه لیزر فایبر

خرید دستگاه لیزر fiber

جوش لیزر فایبر

قیمت دستگاه برش سی ان سی

قیمت دستگاه برش CNC

قیمت برش و جوش لیزر CNC

قیمت برش و جوش سی ان سی

خرید دستگاه برش سی ان سی

خرید دستگاه برش CNC

خرید برش و جوش لیزر CNC

خرید برش و جوش سی ان سی

فروش دستگاه برش سی ان سی

فروش دستگاه برش CNC

فروش برش و جوش لیزر CNC

فروش برش سی ان سی

مشخصات – نقد و بررسی

جوش لیزر فایبر

برش لیزر فایبر

لیست خرید برش لیزر فایبر

لیست قیمت برش لیزر فایبر

لیست فروش برش لیزر فایبر

 

 

شماره تماس: 02155373924  – 02155491014

شماره همراه: 989120846701+

ایمیل: info@megamachinegroup.com

آدرس کارخانه: شهرک صنعتی عباس آباد، بلوار ابن سینا، بلوار سعدی، بلوک 10

آدرس دفتر: خیابان کارگر جنوبی، نرسیده به میدان قزوین، پلاک 645

مشاوره یا لیست قیمت نیاز دارید؟ کلیک نمایید
//]]>