تماس با ما: 982155491014+/ 989120846701+

تماس با ما: 02155491014/09120846701

 

"برش لیزر"

نتیجه تجربه گستره  در زمینه فایبر  . شرکت سالوانینی یکی از اولین شرکت هایی در جهان بود که در زمینه تکنولوژی فایبر سرمایه گذاری کرده و آن را به عنوان تکنولوژی انحصاری اخذ نمود . دستگاه برش لیزر فایبر فلزات شرکت سالولنینی بر اساس سیستم برش دو بعدی طراحی شده است . و در دو مدل برش لیزر L3 و L5 میباشد که هردو مدل راه حل همه کاره ای است که هم سازگار با محیط زیست و هم کار با آن ساده میباشد.

منبع الکتریکی و فایبر "برش لیزر"

در سیستم دستگاه برش لیزر سالوانینی ، پرتو لیزر به وسیله فایبر تولید و منتقل میشود.اشعه از طریق یک منبع الکتریکی که قدرت خروجی مختلفی (4،3،2و6 کیلوات ) دارد تولید میشود و توسط فیبرهای استاندارد منتقل میشود و دیگر به مسیر نوری احتیاجی نیست.

مزایا دستگاه برش لیزر:

  • مصرف انرژی کمتر ، به لطف راندمان بالا منبع (تا %40)

  • افزایش سرعت ، به لطف کاهش اینرسی قسمت های متحرک و حذف مسیر نور

  • کاهش چشمگیر هزینه های نگهداری و مواد مصرفی ، به لطف عدم وجود مواد مصرفی مرتبط با مسیرهای نوری

تجربه ما در خدمت شماست:

دستگاه برش لیزر فلزات فایبر به وسیله CAMFiber مدیریت میشود . نرم افزار سالوانینی به صورت اختصاصی برای تکنولوژی فایبر طراحی شده است.این نرم افزار ساده و اتوماتیک بوده و از پارامترهای هندسی و تکنولوژیکی که شامل داده های بسیاری از ویژگی های اختصاصی برای هر جنس و ضخامت است تشکیل شده است که باعث بالاترین کیفیت برش میشود.

 

ساختار هواپیما

یکی از مزیت های دستگاه برش لیزر فایبر سالوانینی روش ابتکاری "ساختار هواپیما" است که ریل ها از روی میز به بالای کابین لیزر منتقل شده است و بنابراین در صورت بارگذاری دستی از کنار دستگاه (در صورت خرابی  شاتل) امکان آسیب رسیدن به ریل ها وجود نخواهد داشت.

 

Single-optic head

در سیستم برش لیزر فایبر از یک هِد استفاده شده است که یک اشعه نوری متمرکز دارد و باعث بالاترین کیفیت برش در کل ابعاد ورق (در کل ضخامت ورق) میشود.

 

خنک کردن لنز به صورت خشک

هِد برش یک راه حل اصلی برای خنک کردن لنز است ، که استفاده از هر گازی را برای خنک کردن از بین میبرد و زمان واقعی کنترل درجه حرارت لنز را ارئه میدهد که باعث کاهش مصرف میشود.


تنها یک پارامتر با TRADJUST

 TRADJUST  یک سری از توابع اختصاصی است که در سیستم کنترل برش لیزر فلزات سالوانینی گنجانیده شده است که بی وقفه ترکیبی از الزامات برنامه برش را توسط CAMFiber به صورت اتوماتیک محاسبه میکند.به این صورت که با وارد کردن یک پارامتر به دستگاه ، جهت سرعت و شتاب مطلوب را برای برش با کیفیت محاسبه میکند.

مزایا:

  • کاهش اشتباهات

  • سهولت استفاده ، به لطف وارد کردن تک پارامتر برش

 

شماره تماس: 02155373924  – 02155491014

شماره همراه: 989120846701+

ایمیل: info@megamachinegroup.com

آدرس کارخانه: شهرک صنعتی عباس آباد، بلوار ابن سینا، بلوار سعدی، بلوک 10

آدرس دفتر: خیابان کارگر جنوبی، نرسیده به میدان قزوین، پلاک 645

مشاوره یا لیست قیمت نیاز دارید؟ کلیک نمایید
//]]>